Lasy Monitorowane Lasy Monitorowane

Na mocy Zarządzenia nr 1/2019 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, Lasy Nadleśnictwa Przedbórz są monitorowane, w ramach zwalczania przestępstw i wykroczeń w zakresie szkodnictwa leśnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pochodzących z prowadzonego monitoringu przy użyciu urządzeń rejestrujących jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z ustawą z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Istnieje prawdopodobieństwo, że podczas nagrań mogą zostać zarejestrowane dane osobowe. Ich administratorem jest Nadleśnictwo Przedbórz, ul. Konecka 50 97 - 570 Przedbórz.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

SADZIMY

SADZIMY

Osoby chętne do posadzenia swojego drzewka zapraszamy w dniu 24 kwietnia 2020 r. (piątek) w godzinach 10:00 – 14:00 (lub do wyczerpania zapasów tj. 50 szt. dęba oraz 50 szt. brzozy) po odbiór przygotowanych wcześniej sadzonek.


Sadzonki można odbierać wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 789 251 902, najpoźniej do piątku do godziny 9:00.
Miejsce, gdzie będzie można odebrać sadzonkę znajduje się na parkingu przy biurze Nadleśnictwa Przedbórz.

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przypominamy o zachowaniu odpowiedniej odległości i ograniczonej liczby osób przy punkcie odbioru. Pamiętajmy również o maseczkach.

Zachęcamy do posadzenia własnego drzewa.